Oferta

Bony upominkowe

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent?
Chcesz żeby był oryginalny, a jednocześnie przyniósł drugiej osobie coś wartościowego?
 
Skorzystaj z szerokiej oferty Bonów Upominkowych dostępnych w Poradni.
Tym prostym krokiem możesz pokazać drugiej osobie jak ważne jest dla Ciebie jej zdrowie i dobre samopoczucie.
Może ktoś z Twoich najbliższych już od dłuższego czasu myśli o wizycie u dietetyka, ale brakuje mu impulsu do działania.
A może po prostu martwisz się o stan jego zdrowia, nie wiesz jak mu pomóc i jak skłonić go do zmiany nawyków żywieniowych?
 
To prostsze niż myślisz!
Wybierz jeden z dostępnych Bonów Upominkowych i zrób mu oryginalny prezent

Poniżej znajdziesz regulamin i dokładny cennik


REGULAMIN

Definicje

Bon Upominkowy - bon na określone usługi lub pakiety usług, opiewający na określoną kwotę, nabywany przez Klienta (zwanego dalej Zamawiającym) w Poradni Dietetycznej, dla osoby trzeciej (zwanej dalej Obdarowanym).

Poradnia Dietetyczna – placówka firmy Katarzyna Olczyk Dietetyk, ul. Reymonta 47, 97-500 Radomsko.

 

Zasady sprzedaży Bonów Upominkowych

 1. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług Poradni Dietetycznej zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.
 1. Bony dostępne są w różnych pakietach

- Bony na usługi podstawowe

 • Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników (40 PLN)
 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała (80 PLN)

- Pakiet podstawowy

 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe (150 PLN)
 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe (220 PLN)
 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 21-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe (280 PLN)

- Pakiet rozszerzony

 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe + wizytę kontrolną po miesiącu stosowania diety (200 PLN)
 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe + wizytę kontrolną po miesiącu stosowania diety (270 PLN)
 • Wizyta wstępna wraz z analizą składu ciała + indywidualny 21-dniowy plan żywieniowy, uwzględniający stan zdrowia i preferencje smakowe + wizytę kontrolną po miesiącu stosowania diety (330 PLN

 1. Bony ważne są przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu w tym okresie należy wykorzystać wykupione usługi. Po tym okresie Bony Upominkowe tracą ważność.
  1. W przypadku pakietu rozszerzonego, na prośbę Obdarowanego można przedłużyć ważność bonu o 1 miesiąc. Jednak wizyta wstępna powinna odbyć się jeszcze w okresie trwania pierwotnej ważności bonu, a wizyta kontrolna powinna zostać wyznaczona i odbyć się w upływie 1 miesiąca od wizyty wstępnej.
 1. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 2. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Poradni Dietetycznej.
 3. Bon należy okazać na początku wizyty.
 4. Poradnia Dietetyczna nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie bonu.
 5. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Podczas dokonania zakupu i przed realizacją Bonu Zamawiający i Obdarowany oświadczają, iż zapoznali się z jego treścią i akceptują ją w całości.

Promocja i regulamin ważny od 1.12.2018r.

 

admin, 2017-11-30 08:49:04Wstecz